Kalıcı Makyaj Fiyatları

kalici-makyaj

Kalıcı makyaj gün geçtikçe daha popüler bir hale gelmekte haliyle de kalıcı makyaj fiyatları da merak edilmektedir. Eğer kalıcı makyajın ne olduğunu bilmiyorsanız ve bu konuda bir açıklama istiyorsanız ve aynı zamanda bu kalıcı makyajların fiyatını öğrenmek istiyorsanız yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Kalıcı makyaj veya daha düzgün bir ifade ve ismiyle “Mikro Pigment uygulaması” mikro, steril ve bir kereye mahsus kullanımlık bir iğne ile natürel ve mineral renklerin derinin dış yüzünün hemen alt tarafına aşılanması olayıdır. Aslında alerjik olmayan bu yöntem sayesinde, ciltlerde bihassa yüzde ve vücut kullanımında kullanılması için ortaya çıkarılmış olmakla birlikte, katkı ve koku maddesi içermez.

Kadınların güzellik konusunda tercihini kalıcı makyaj konusunda kullanması bunların fiyatlarının ne kadar olduğu konusunda da merak uyandırmıştır.  Kalıcı makyaj fiyatları çeşitli işletmelerin çalışma prensiplerine göre değişebilmekte 500 ila 2000 lira arasında değişmektedir. Öyle çok cüzi miktarlarda kalıcı makyaj yapacaklarını söyleyenlere itibar etmeyiniz. Bu konunun üsütnde ısrarlar durmamın sebebi sağlığınızın tehlikeye girme olasılığının yükselmesinden kaynaklanmaktadır. O yüzden güvenmediğiniz bir kuruluşa kalıcı makyaj uygulamasını yaptırmayın.

Kalıcı Makyajın Özellikleri

Daha tek sürü kozmetik-dövme sayılabilecek bu işlem yardımıyla kaş, göz çizgisi ya da dudaklarda natürel ten renginizle uygun etkiler yaratılabileceği benzeri tek takım küçük hatalar kapatılabilir. Biçim bozuklukları giderilebilir. Böylelikle ek olarak düzgün, bakımlı ve çocuk tek görünüm kazanılabilir. Mikro Pigmentasyon, milletçe arasındaki ismi ile daimi makyaj, esasında semi permanant, başka bir deyişle yarısı kalıcıdır. Nedenine gelirsek; Mikro pigmentasyonda kullanılan pigmentler, boya maddeleri, her geçen gün hücrelerin fiziksel fonksiyonu meydana gelen FAGOSİTOZ ile yok olurlar. Hücre, pigmenti içine alır, parçalar ve yok eder. Diyebiliriz ki, mikro Pigmentasyon 2-3 yılda ortadan kalkar , fakat yinede bu vaziyet ten tipi ile bağımlıdır, tek takım ciltlerde pigmentler tamamen yok olmaz tek takım gölgeler kalabilir. Burada bilhassa vurgulamak gerekir ki kullanılan boya maddelerinin şüphesiz , organizmaya zarar veren tesiri mevzubahis değildir.

Kalıcı makyaj fiyatlarının, Ankara, İstanbul, İzmir ve Adana Fiyatlarını  öğrenmek isterseniz aşağıda ilinizi seçip tıklayarak aramanızı gerçekleştirebilirsiniz.

İl İl Kalıcı Makyaj Fiyatları

Kalıcı Makyaj Fiyatları Ankara

Kalıcı Makyaj Fiyatları İstanbul

Kalıcı Makyaj Fiyatları İzmir

Kalıcı Makyaj Fiyatları Adana

Kalıcı Makyaj Fiyatları Bursa

Kalıcı Makyaj Fiyatları Eskişehir

 

İlginizi çekebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir